1396/10/9 شنبه به همت مسئول کتابخانه عمومی ایثار نجف آباد کارگاه «آموزش اخلاق و مهرورزی به کودکان«ویژه مادران یزدی برگزار شد با تلاش مسئول کتابخانه «ایثار» یزد و با همکاری هیأت امنای مسجد جامع نجف آباد، کارگاهی با عنوان «آموزش اخلاق و مهرورزی به کودکان» ویژه مادران در این کتابخانه برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی نرگس زارع‌زاده، مربی دوره  به نقش مهم نهاد خانواده به ویژه مادران در تربیت فرزندان اشاره کرد و بیان داشت: محبت و خوش رفتاری، نقش مهمی در تربیت صحیح فرزند دارد.

وی افزود: محبت، احساسات پاک کودک را شکوفا می‌کند و زمینه رحمت خداوند را فراهم می‌سازد.

زارع‌زاده تصریح کرد: در تربیت کودکان، ایجاد عادت‌های خوب و ریشه‌کن کردن عادت‌های بد، بسیار پر اهمیت است. از همان دوران کودکی هر عادتی را به راحتی می‌توان در کودک شکل داد.

وی در ادامه با معرفی کتاب‌هایی نظیر «خوبی و بدی؛ آشنایی کودکان با رفتارهای خوب و بد» نوشته مهدی وحیدی صدر، مجموعه «رفتارهای خوب» نوشته جناین ایماس، و «رفتارهای خوب؛ آشنایی با کارهای پسندیده و نیک»  نوشته محمد قاسمی، اصول تربیتی صحیح رفتار با کودک را یادآور شد.

صابر سعیدی، مسئول کتابخانه ایثار نیز در رابطه با برگزاری این برنامه گفت: با توجه به اینکه بیشتر اعضای کتابخانه، کودک و نوجوان هستند لازم بود تا کارگاهی برای مادران این اعضا برگزار شود تا آنها با شیوه های تربیتی و آموزش اخلاق و مهرورزی به کودکان و نوجوانان آشنا شوند.

کتابخانه عمومی ایثار در محله نجف‌آباد واقع است و دومین کتابخانه فعال حمیدیاشهر محسوب می‌شود.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان یزد
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما