1396/6/13 دوشنبه در دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های این شهر مسائل و مشکلات کتابخانه‌های عمومی احمدآباد اردکان بررسی شد دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهر احمدآباد از توابع شهرستان اردکان با حضور بخشدار مرکزی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی و اعضای انجمن و با هدف بررسی مسائل و مشکلات کتابخانه‌های این شهر در سالن اجتماعات کتابخانه خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد.

در ابتدای جلسه حسین پایدار، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردکان ضمن تبیین وظایف و رسالت‌های انجمن کتابخانه‌های عمومی هر شهر، وضعیت کنونی دو کتابخانه کنونی احمدآباد را تشریح کرد.

وی کمبود کتاب‌های کمک درسی و تجهیزات رایانه‌ای را از جمله مشکلات اساسی کتابخانه‌های شهر احمدآباد برشمرد و ابراز امیدواری کرد با مساعدت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، حمایت شهرداری این شهر و کمک خیّران بتوان بخش بزرگی از کمبودهای موجود در کتابخانه‌ها را رفع کرد.

پایدار همچنین در پایان سخنان خود احمدعلی وکیلی، رئیس پنجمین دوره شورای اسلامی شهر احمدآباد را به عنوان عضو جدید انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهر معرفی کرد.

دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی احمدآباد، پس از اظهارنظر جمعی از اعضای انجمن با تصویب چند مصوبه به کار خود پایان داد.

تأمین کتاب‌های موردنیاز قشر کشاورز شهر احمدآباد، برگزاری دوره‌های آموزشی مورد نیاز مردم منطقه با همکاری سایر ارگان‌ها در محل کتابخانه‌های شهر و سهولت دسترسی به کتابخانه‌ها با فراهم شدن امکانات و وسایل حمل و نقل عمومی از  مصوبات مهم این جلسه بود.

در پایان این جلسه، اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی احمدآباد از بخش‌های مختلف کتابخانه عمومی «خاتم الانبیاء(ص)» این شهر دیدن کردند.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردکان
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما