1396/6/7 سه‌شنبه به همت بخش نابینایان کتابخانه عمومی امام علی(ع) نمایشگاه گروهی عکاسان نابینای عضو کتابخانه امام علی(ع) یزد برگزار می‌شود به مناسبت اعیاد قربان و غدیر و ایام باسعادت دهه امامت و ولایت، نمایشگاه عکس «امامزاده سید جعفر(ع) از دریچه دوربین نابینایان» توسط بخش نابینایان کتابخانه امام علی(ع) برگزار می‌شود.

غلامرضا ابراهیمی، مسئول کتابخانه عمومی امام علی(ع) یزد با اعلام این خبر گفت: عکس‌های این نمایشگاه با موضوع امامزاده سید جعفر(ع) و با حال و هوای مذهبی و معنوی ثبت شده‌اند و عکاسان نابینای این تصویر قصد داشته‌اند تا توانایی‌های خود را به اثبات رسانده و این نکته را یادآور شوند که معلولیت و نقص جسمی افراد نباید مانع انجام فعالیت‌های اجتماعی آنان شود.

وی بیان داشت: در این نمایشگاه 25 اثر از هنرمندان نابینای یزدی، روح‌الله رنجبر، اکرم دهقان چناری، الهه ناظمیان، ریحانه مهرآوران، زهراعلمدار، زینب مظفری، سمانه فتاحی، عاطفه جوکار، فخرالسادات میرحسینی، محبوبه جوکار، محسن مظفری، محمد مدرسی‌زاده، محمدمهدی زارع، معصومه مجرد و مهدی مجاور در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

ابراهیمی افزود: نمایشگاه عکس امام‌زاده سید جعفر(ع) در پی برگزاری یک دوره کارگاه آموزش عکاسی ویژه نابینایان و کم بینایان برپا می‌شود و در آن آثار منتخب شرکت‌کنندگان این دوره آموزشی به نمایش گذاشته خواهد شد.

گفتنی است، این نمایشگاه از یازدهم الی هجدهم شهریورماه در تالار هنر یزد واقع در میدان شهید باهنر برپا می‌شود.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان یزد
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما