1
دوست فاطمی‌ها

IMG_5504.JPG

مربی دوره.JPG
موسی‌زاده، مدرس دوره

IMG_5463.JPG

IMG_5470.JPG

2

IMG_5476.JPG

IMG_5502.JPG

IMG_5509.JPG

IMG_5521.JPG

3
1396/10/14 پنجشنبه با حضور 40 تن از کتابداران استان دوره آموزشی قصه گویی ویژه کتابداران یزدی برگزار شد سومین دوره آموزشی مهارت‌های قصه‌گویی کتابداران استان یزد، روزهای 12 و 13 دی‌ماه در کتابخانه‌ عمومی دکتر جوادی یزد برگزار شد.

در روز نخست این دوره آموزشی، شاهدخت موسی‌زاده، از مربیان و قصه‌گویان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به بیان مبانی قصه‌گویی و شیوه‌های اجرای قصه در کتابخانه‌های عمومی پرداخت.

در روز دوم دوره آموزشی مهارت‌های قصه‌گویی کتابداران استان نیز جمعی از کتابداران شرکت‌کننده به اجرای قصه‌گویی پرداختند و نقاط مثبت و منفی اجرای آنان موردبررسی قرار گرفت.

رقیه دوست فاطمی‌ها، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد نیز در ابتدای این دوره با بیان این‌که تاکنون دو دوره آموزشی قصه‌گویی ویژه کتابداران استان برگزار شده است، اظهار داشت: در دو دوره پیشین که در پایان سال 95 و اوایل امسال برگزار شد، همکاران شرکت کننده با بهره‌گیری از آموزش‌های دوره‌، موفق به درخشش در مراحل استانی و منطقه‌ای جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی شدند.

 وی افزود: در نوزدهمین دوره این جشنواره 3 تن از همکاران کتابدار به مرحله استانی جشنواره راه یافتند و در بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی نیز خانم محترم جره‌ئی، کتابدار شهرستان اردکان پس از موفقیت در مرحله استانی و منطقه‌ای، به مرحله کشوری این جشنواره راه یافت.

منبع: روابط عمومی اداره کل

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.