1396/5/30 دوشنبه همزمان با ایام بازگشت سرافرازانه آزادگان به میهن اسلامی دیدار مدیرکل کتابخانه‌ عمومی یزد و فرماندار اردکان با کتابدار آزاده استان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد به همراه فرماندار شهرستان اردکان با حضور در منزل کتابدار آزاده اردکانی، با وی دیدار کردند و یاد و خاطره ایثارگری‌های آزادگان سرافراز را گرامی داشتند.

هادی مقیمی، فرماندار اردکان در این دیدار در سخنانی کوتاه صبر  و تحمل مصائب دوران اسارت را از جلوه‌های بارز ایثار و مقاومت آزادگان برشمرد و پایداری آنان را ستود.

رقیه دوست فاطمی‌ها، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد نیز با تمجید از استقامت و صبر آزادگان سرافراز، تلاش‌های اصغر کمالی، کتابدار پیشکسوت و آزاده اردکانی را در دوران خدمت در کتابخانه‌های عمومی ستود.

اصغر کمالی، کتابدار آزاده و پیشکسوت شهرستان اردکان و استان یزد نیز از حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و فرماندار اردکان قدردانی و خاطراتی از دوارن اسارت خود در زندان‌های رژیم بعثی عراق بیان کرد.

در این دیدار که جمعی از کارشناسان اداره کل کتابخانه‌‌های عمومی استان نیز حضور داشتند، از ایثارگری‌های کتابدار آزاده اردکانی با اهدای کتاب و لوح سپاس، تجلیل به عمل آمد.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردکان

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما